Kariera

Agencja Kreatywna Pink Panda zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz działaniami z zakresu marketingu internetowego. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

specjalista ds. marketingu internetowego

(umowa na zastępstwo)

Co możemy zaproponować?

- umowę o pracę na zastępstwo na okres 15 miesięcy,

- gruntowny proces wdrożenia i bezcenne know-how,

- stałe godziny pracy (8:00 – 16:00) w biurze w centrum miasta,

- referencje po zakończeniu pracy,

- możliwość stałego zatrudnienia po upływie okresu umowy na zastępstwo.

Czego oczekujemy?

- wykształcenia wyższego humanistycznego,

- tzw. “lekkiego pióra”,

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i biegłego poruszania się po Internecie,

- chęci do nauki,

- sumienności i terminowości,

- pozytywnego stosunku do wykonywanych obowiązków,

- mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, marketingu internetowym lub dziennikarstwie.

Obowiązki

- prowadzenie kampanii reklamowych,

- obsługa stron firmowych w portalach społecznościowych,

- redagowanie tekstów,

- koordynowanie prac zespołu współpracującego przy danym projekcie,

- obsługa klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@pinkpanda.com.pl. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.