Podsumowanie akcji #NakarmPsiaka z Pink Pandą

nakarm psiakaPierwsza akcja charytatywna Pink Pandy zakończona sukcesem. Jak to się zaczęło?

Pewnego sierpniowego dnia wpadliśmy na pomysł, by zrobić coś więcej niż dotychczas – zorganizować akcję charytatywną na rzecz psów z koszalińskiego schroniska „Leśny Zakątek”. Dlaczego akurat psy? Powodów było kilka! Przede wszystkim jesteśmy ich ogromnymi miłośnikami. Większość z nas prywatnie posiada choćby jednego psiaka, który jest traktowany, jak członek rodziny. Drugi powód wynika automatycznie z pierwszego – kochamy psy, więc nie godzimy się na to, by było im źle. Trzeci powód to możliwości, jakimi dysponujemy. Na co dzień promujemy rozmaite firmy, dlaczego więc nie zająć się promocją akcji i włączyć w to osoby, z którymi na co dzień dane jest nam współpracować?
Rozeznanie

Chcąc poznać rzeczywiste potrzeby bezpańskich psów, postanowiliśmy zapytać u źródeł. Pod koniec sierpnia odwiedziliśmy schronisko, by dowiedzieć się, czego w nim brakuje. Pracownicy schroniska poinformowali nas, że w chwili obecnej najbardziej potrzebna jest karma, dlatego to ją postanowiliśmy zebrać.

Podczas wizyty odwiedziliśmy także najmniejszych mieszkańców schroniska. Całkowicie skradli nasze serca.

dominika

pies

pies

kasia

szczeniaczek

Akcja

Zbiórka karmy ruszyła 3 września. Akcja #nakarmpsiaka z Pink Pandą promowana była jedynie za pomocą fanpage agencji. Każdemu kto podarował karmę na rzecz schroniska robiliśmy zdjęcie z hasłem akcji.

W akcji udział wzięły zarówno lokalne firmy, m.in. MM Timber Windows, Ośrodek Wczasowy „Bartek” czy Uni-tech, jak i prywatne osoby, które chciały pomóc. Najbardziej ujął nas Robert – uczeń jednego z koszalińskich gimnazjów, który z plecaka pełnego książek wyjął także puszki z psią karmą. 🙂

A jaki jest wynik akcji? Zobaczcie sami!

infografika

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się razem pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują!

Podsumowanie akcji #NakarmPsiaka z Pink Pandą
Tagged on: